niedziela, 4 grudnia 2016

Aktywność na stronie - na co to komu ? :)Dzień dobry Kochani w niedzielne popołudnie !


  Dziś piszę z kilkoma informacjami, postaram się wszystko wytłumaczyć dokładnie by każdy zrozumiał.
Sprawa dotyczy aktywności na stronie dzięki której możecie zdobyć nagrodę - zakładkę do książki bądź brelok w kształcie zwierzątka.
Aby to całe nagradzanie poszło sprawnie, zainstalowałam specjalny program dzięki któremu wiem kto jest w danym dniu najbardziej aktywny.
Program sotrender to naprawdę bardzo dobry sposób by zobaczyć kto i kiedy polubił, skomentował bądź udostępnił. A także kto i kiedy odlubił stronę. Dzięki temu wiem, też kogo w przyszłości nie nagradzać jeśli wróci na jakiś konkurs a tak często się zdarza.
  Przechodząc do sedna podam Wam kilka informacji o specyfikacji programu - za co zdobywacie punkty.
A mianowicie oznaczanie INTERACTIVITY INDEX to nic innego jak wskaźnik aktywności na stronie.
Przedstawia się tak :

 • Like = 1
 • Komentarz = 4
 • Status tekstowy = 8
 • Status multimedialny (zdjęcie, link do YouTube itp.) = 12
 • Udostępnienie = 16

Sami widzicie, że najwięcej punktów można dostać za udostępnienie posta - tym samym Wasze miejsce w rankingu podnosi się. Wszystkie polubienia, komentarze oraz udostępnienia są punktowane - zliczane i dzięki temu wiem na jakiej pozycji jesteście. 
Naprawdę jest to wielkie ułatwienie dla mnie, ponieważ nie byłabym w stanie liczyć tego sama :)


  Tyle o programie który tak jakby Was sprawdza. Teraz kilka słów o terminach aktywności. Jak wicie aktywność zaczęła się liczyć od wtorku 29.11 do 6.12 - we wtorek rano podam kto był aktywy przez cały tydzień. Teraz jednak mniej miła informacja - z racji tego, że w czwartek wyjeżdżam i zapewne nie będę miała tyle czasu co do tej pory na szycie - aktywność będzie liczona raz na MIESIĄC. 
Począwszy od wtorku 6.12 do 6.01 - będziecie mieli cały miesiąc na to aby wykazać się swoją aktywnością na stronie :)
Co do miesięcznej nagrody - będzie to zestaw zakładka i brelok z wybranym przez Was zwierzątkiem. 

Ufff, przebrnęliśmy przez sprawy formalne a teraz kilka przyjemności. 
Na Mnisiowie prowadzony jest konkurs - do wygrania drzewko choinkowe - oznaczenie zaprowadzi Was prosto do postu konkursowego. 
Dla osób które niedawno na moją prośbę zaprosiły znajomych do polubienia strony są także nagrody w postaci breloczków - Mnisi :) 

Nagrody za zaproszenie znajomych do polubienia Mnisiowa :)  U mnie zaczyna robić się świątecznie - powstały dwie choinki - bardzo miałam ochotę by je stworzyć - podobały mi się :)
Pierwsza utrzymana w tonacji srebro, szarość z bielą a całość oplata ciepły kolor sznurka.  A druga choinka w iście świątecznych kolorach złoto z czerwienią - która została stworzona na konkurs.  Dziś dokańczam jeszcze kilka prac, może jeszcze jakieś licytacje - kto wie ? 
Zapraszam Was serdecznie na stronę i dziękuję, że ze mną jesteście. 

Dobrej niedzieli !!!

3 komentarze:

 1. Choinki i Mnisie są śliczne. Jeśli chodzi o aktywność i punkty to akurat jestem tutaj dla przyjemności a nie dla otrzymania nagrody. Lubię takie ciepłe i miłe klimaty i nawet jeśli nigdy nie dostanę zakładki czy innej nagrody to i tak zostanę tutaj. Całuski dla wszystkich :* Marta

  OdpowiedzUsuń
 2. Choineczki są piękne ale najbardziej podobają mi się miski breloczki . 😀 😀

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dziękuję miłe panie ❤ jest mi bardzo miło, że tu zaglądacie :)

  OdpowiedzUsuń