niedziela, 30 października 2016

Baranek Franek - seria Animals :)Dzień dobry Kochani !

   Oj, dawno, dawno mnie tu nie było - jednak wydaje się, że urlop to dużo czasu - a to rach-ciach i nie ma. Zostaję w Polsce do 20 listopada i spinam się szybko by poszyć Wasze zamówienia i dodatkowo jeszcze wrzucić coś na licytacje.
Plan jest taki by poszyć jak najwięcej - nie wiem czy się uda, ale na pewno pojawią się dziś licytacje na breloczki, bo wiem, że są osoby które czekają na nowości. Mogę jedynie zdradzić, że będzie to seria Animals - takie jak Baranek Franek :)

Baranek Franek - seria Animals :)


 Wczoraj na fanpage ruszył konkurs do wygrania bieżnik oraz podkładki na stół :) znajdziecie go tutaj  - zapraszam Was serdecznie :)
Wczoraj także spełniło się nasze marzenie - nasz Synek w końcu ma swoje nowe miejsce, czekamy jeszcze na detale, ale to po Wszystkich Świętych - osoby które będą chciały odwiedzić Filipka w ten dzień - będzie nam bardzo miło, że zapalicie światełko !

  Dni mijają bardzo szybko, nawet nie wiem kiedy i mamy listopad - wielkimi krokami zbliża się mój wyjazd, a mniejszymi impreza u brata - będę chrzestną małej Izki, więc i dla niej szyję prezent :) Niebawem wszystko Wam pokażę.
Jak wyjadę pewnie znowu będzie mnie mało, bo nie wiem czy będę miała czas i siłę, by szyć - niestety. Będę Was odwiedzać na stronie i na blogu. Opisywać historie z życia wzięte :)

 Tymczasem uciekam do szycia, bo dziś jest wena - ciekawe jak z szybkością i wykonaniem, bo z tym mam zawsze problem. Stefek mi pomaga ogarnąć spaniem - chociaż zaczęły interesować go nowe firanki na oknie i może trochę zacznie się ruszać - bo to taki mały grubas :)Zapraszam Was na konkurs i życzę miłego dnia ! <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz