środa, 6 lipca 2016

Co nowego u Mnisiowego przyjaciela ....
Dzień dobry !

   Kochani znowu kilka słów ode mnie - tym razem o tym co dzieje się na moim fanpage'u. Otóż na Mnisiowie każdy może otrzymać nagrodę za aktywność :) do wyboru brelok z tematyki zwierzęcej. Rozdanie ruszy dopiero od sierpnia, ponieważ teraz mam dużo pracy.

  Mam nadzieję, że ta forma zabawy przypadnie Wam do gustu oraz, że będzie Was coraz więcej. Ostatnio często tutaj piszę, ale lubię to :)

  Obecnie pracuję nad nagrodami konkursowymi oraz "czteropakiem" maskotek, ale mam też inne sprawy na głowie i nie zawsze jestem w stanie wszystko ogarnąć.  Pytacie mnie o licytacje, tak będą Kochani niebawem, dajcie mi chwilę, będą torby oraz zakładki i breloki. Może jakieś nowości na razie zbieram materiały, dodatkowo szyję jeszcze beciki dla Aniołów, aby wszystko było sprawiedliwie muszę trochę dzielić :)   Chciałabym by więcej osób tu zaglądało, abyście chcieli mnie czytać. Sprawia mi to wielką frajdę.
Postanowiłam, że pokaże Wam dziś w poście  moje "usztyki filcowe" zwierzęta. Abyście mogli zobaczyć co można ode mnie dostać, będąc gościem na Mnisiowie.

Zatem zapraszam do obejrzenia zdjęć :)
Koteczka zrobiła "ooo!" jak zobaczyła puszysty pompon który krówka wygrała w strzelaniu z łuku :D

Buldożek angielski dumnie towarzyszy Oli, a biały Persik z czarnym ogonkiem mieszka u Dominiki.


                          Kotek elegancik i Misio z tajemniczą buteleczką coś razem knują :)Różowo-szara sówka już w nowym domu spokojnie robi "huhu?chuchu?" a czarny kotek wcale nie przynosi pecha !

Konik dziś znalazł nowy dom, zapewne już galopuje z kluczami a sówka już dawno poleciała daleko w świat :)Konik morski czuje się wspaniale w otoczeniu muszelek, ale żeby żadna meduza albo rekin mu ich nie zabrał dzielny pies pilnuje go codziennie :)
              Kocia trochę się zawstydziła, bo sowa zrobiła wielkie oczy na jej różowe łatki :)

Sowa z słonikiem dobrali się idealnie, bo oboje kochają niebieski - w ich filcowych żyłach płynie przecież "błękitna krew"

Więcej możecie zobaczyć w albumie BreloczkiZachęcam Was bardzo do udziału w aktywności na blogu jak i na fanpage'u obie opcje będą brane pod uwagę :) niektórzy nie mają konta na Facebooku dlatego też nie ograniczam się :) 


Dla tych co nie posiadają profilu na fb podaję informację - Kochani no to mam dla Was niespodziankę 
Raz w miesiącu zostanie nagrodzona jedna osoba. Za co? 
Za aktywność na stronie i za to, że ze mną jest 
zabawę zaczynamy od następnego miesiąca - aktywność liczona od tego miesiąca. 
Nagrodą będzie brelok z tematyki zwierzęcej - sam będziesz mógł wybrać jakie zwierzę chcesz otrzymać. 
Myślę że to fajna forma poznania dla tych którzy jeszcze nic ode mnie nie zamawiali. 
5 komentarzy:

  1. Wow super nagrody. Moje serce skradła oczywiście krówka. Warto się starać o taki piękny breloczek. Mój synek by się z takiego ucieszył.

    OdpowiedzUsuń
  2. A czy aktywność na blogu też się liczy?

    OdpowiedzUsuń
  3. To fajnie, lubię czytać pani blog

    OdpowiedzUsuń